.jpg)

Бібліотека розпочала свою діяльність у 1929 р. До послуг користувачів: абонементне обслуговування; обслуговування в читальній залі; доступ до інформаційних ресурсів через мережу інтернет; доступ до електронних каталогів; консультативна допомога бібліографа; тематичні бібліографічні ресурси з актуальних питань; віртуальні презентації; творчі акції; зустрічі з цікавими людьми; дні інформації; презентації; бібліографічні огляди тощо.
Ромська громада Закарпаття наразі найчисленніша на території України. Тут проживає близько ста тисяч громадян ромської національності. З початком повномасштабного вторгнення роми, як і весь народ, об’єдналися і масово долучаються до захисту своєї країни. Як зазначив голова ромської громади на Закарпатті, депутат Ужгородської міськради Мирослав Горват, війна в Україні дуже підняла патріотичний дух серед ромів.
Згідно написаним ромським законам чоловіки-роми не беруть в руки зброю, не воюють, не служать у збройних силах та поліції, близько сотні ромів добровільно вступили до лав ЗСУ.
Ті, хто не пішов воювати, також всіляко надають допомогу своїй країні. З перших днів війни беруть участь у будівництві захисних споруд, зустрічають і розселяють людей із районів бойових дій, волонтерять.
Так, на
Ридванці – найбільшому ромському поселенні Ужгороду, в перші місяці війни
жителі прийняли близько 250 сімей переселенців. Багато ромів записалися до
тероборони.
Роми у складний для нашої країни час, на рівні з усіма громадянами, що мають різне етнічне походження протистоять російському агресору.
Вічна пам’ять загиблим захисникам!
"Прагнення до незалежності закладене
у нашому генетичному коді".
Левко Лук'яненко
Понеділок розпочався з приємних новин. До Центральної районної бібліотеки ім. М. О. Некрасова завітали наші юні читачі разом
із мамою та подарували книги із власної родинної бібліотеки.
Ми щиро вдячні за подарунок, адже ці книги неймовірно потішать наших книголюбів.
Приємно, що сучасне юне покоління разом із батьками читає та цінує друковані
книги навіть в епоху діджиталізації.
Цінність книги досі не зменшується і це чудово, адже слово - то є наша зброя.