29 квітня, 2014

"Чорнобиль не має минулого часу"

Під такою назвою напередодні 28-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС в рамках проекту «Дбаємо про духовні цінності» в бібліотеці відбувся круглий стіл. 
На зустріч були запрошені представники громадських організацій: Всеукраїнської  профспілки працездатних інвалідів, студії-галереї «Ми духом незламні» - художник Гліб Гржабовський, об’єднання інвалідів «Джерело натхнення» - Світлана Одинець, а також керівник поетичної студії «Мрія» - Ольга Майборода, учні 106 групи КРВПУБ зі своїм викладачем, користувачі бібліотеки.
Головний бібліотекар з питань масової роботи та зв’язків з громадськістю ЦБС Голосіївського району Зоя Логвиненко і художник Гліб Гржабовський презентували одноіменну виставку графічних робіт  художника-графіка, учасника ліквідації наслідків Чорнобильської аварії Жоржа Шанаєва.


Завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом Кобилко Л.М. розповіла присутнім про трагічні наслідки Чорнобиля та акцентувала увагу  на книжковій виставці, підготовленій до цієї дати.Немає коментарів:

Дописати коментар