09 вересня, 2019

Дізнайтесь як не стати жертвою шахраївЯк захистити себе від шахраїв? Особливі поради для людей похилого віку від юристів, дільничого офіцера поліції мікрорайону та представників банку отримали присутні на безпековій лекції 5 вересня у читальній залі ЦРБ ім. М.О. Некрасова. 

Лекція була організована Голосіївським управлінням поліції ГУНП у м. Києві, DreamKyiv та спільнотою "Голосіїв" у рамках проєкту "Безпечний Голосіїв" (http://dreamkyiv.com/2019/07/bezpechnyi-holosiiv/)

Мета цієї зустрічі - навчити пенсіонерів, як не потрапити на гачок шахраїв та допомогти їм знову відчути себе повноцінними членами громади.

На лекції з фаховою, корисною інформацією та практичними порадами для мешканців мікрорайону виступили: 


📌 Станіслав Бакалінський юрист за фахом і модератор сервісу https://bezpechne.community/

📌 представник ПриватБанк, фахівець з питань фінансової безпеки для людей похилого віку Віктор Кос та керівник відділення Приватбанку Олена Онікієнко розповіли про різні види шахрайства з банківськими картками та захист своїх коштів

📌 дільничний старший офіцер поліції Голосіївської УП цієї зони обслуговування Ковтун  Олександр Васильович, який надав методичні рекомендації і загальні поради "Як не стати об'єктом злочину?", "Як захистити себе від шахраїв?" та ін.; контактні телефони для зв'язку та розповів громадянам про права і обов'язки поліцейських


Проєкт "Безпечний Голосіїв" сприяє налагодженню між поліцейськими та громадянами партнерських стосунків, за яких офіцери більше уваги приділяють профілактичній роботі, підвищення рівня поінформованості громадян про права й обов'язки дільничих поліцейських, а громадяни усвідомлюють свою відповідальність за безпеку. Присутні на заході отримали відповіді на свої запитання та скарги, розповіли свої "історії"  зустрічі з шахраями, подивились мотиваційні ролики, отримали друковані буклети з порадами та заповнили анкети.

Немає коментарів:

Дописати коментар