29 січня, 2015

Засідання кінолекторію28 січня в ЦРБ ім. М. О. Некрасова в рамках кінолекторію «Здоров’я та довголіття» відбулося чергове засідання, тема якого - «Профілактика серцево-судинних захворювань». Ведучий Андрій Дмитрук запросив на зустріч наукового співробітника Інституту кардіології імені академіка М. Д. Стражеска Лисенко Ганну Федорівну.


Ганна Федорівна нагадала присутнім будову серцево-судинної системи, розповіла про ішемічну хворобу серця (яка об’єднує стенокардію, інфаркт міокарда та атеросклеротичний кардіосклероз), і детальніше зупинилася на факторах ризику серцево-судинних захворювань (шкідливість алкоголю і куріння, небезпека гіпертонічної хвороби і цукрового діабету, підвищення рівня холестерину у крові, ожиріння, стрес).Зустріч з лікарем супроводжувалася демонстрацією слайд-фільму
 «Як зберегти серце».
Кардіолог відповідала на численні запитання слухачів, вимірювала тиск бажаючим і давала рекомендації. Вона кілька разів підкреслила, що фізична активність, раціональне харчування, психоемоційна рівновага – найкращі помічники у збереженні здоров’я.

Немає коментарів:

Дописати коментар