19 лютого, 2015

День Героїв Небесної Сотні


Президент України Петро Порошенко підписав Указ про щорічне відзначення
  
20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.В ЦРБ ім. М. О. Некрасова пройшов цикл заходів, присвячений цій даті.
 18 лютого відбувся
  
літературно-патріотичний вечір
  «За нами правда, значить з нами Бог!»
На зустріч з учнями КВРПУБ запросили художника-аматора, голову студії-галереї творчості інвалідів «Ми духом не зламні», учасника ліквідації наслідків Чорнобильської аварії Жоржа Шанаєва і відому українську поетесу, журналістку Вікторію Івченко.

Гостей представила головний бібліотекар Зоя Антонівна Логвиненко.


Жорж Іванович згадав події минулого року на Майдані, представив свої графічні роботи, в яких відобразив цю тему. Він розповів присутнім про існування польової пошти Майдану, де на конвертах графічні марки в його виконанні. До річниці Героїв Небесної Сотні готується каталог марок.

Продовження цієї теми прозвучало в віршах Вікторії Івченко. Назви віршів говорять самі за себе: «Чуєш, брате мій?», «Сатана задумав цю розправу», «Майдане, прокинься» та інші. 

Графічні малюнки Жоржа Шанаєва і поезія Вікторії Івченко гармонічно поєднанні. Вони є зразком увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.Викладачі КВРПУБ (Сміян В.В. та Шаповалюк П.П.) з радістю сфотографувались з нашими гостями.


До Дня Героїв Небесної Сотні було оформлено
книжково-ілюстративну виставку «Майдан: хроніка відчуттів».19 лютого завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом Кобилко Л. М.  провела з учнями КВРПУБ інформаційну годину «Ми вільні, і ми любимо життя,

                                                                      та віддали його за Вільну Україну!»Немає коментарів:

Дописати коментар