17 травня, 2017

До Міжнародного дня сім’ї

У рамках проекту «Українська родина в просторі і часі: матеріальні та духовні цінності»
15 травня у ЦРБ ім. М. О. Некрасова відбувся захід
«Духовний храм людини: сім’я, родина, рід».
На вечір-зустріч була запрошена
сім’я Тарасових.


Олександр Тарасов – психолог, віце-президент благодійного культурно-просвітницького фонду «За Покликом Серця». Його дружина Лариса також психолог, але перш за все вона щаслива мати чотирьох дорослих дітей.
Тарасови розповіли присутнім цікаві факти з свого сімейного життя, а також через які найрозповсюдженіші психологічні проблеми проходять сучасні родини і як виховувати щасливих дітей. Вони підкреслюють, що здорова психологічна атмосфера у родині вкрай важлива для усіх її членів. 
Наслідуючи тактику і поведінку батьків, дитина у майбутньому вибудовуватиме власне сімейне життя.

Олександр супроводжував свою розповідь відомими піснями, прозвучала і його власна пісня «Море», яка всім присутнім дуже сподобалась.

На завершення заходу пролунала поезія у виконанні наших гостей, яка присвячена родині та найдорожчий людині в світі - матері.Поетеса Елеонора Зима емоційно і проникливо читала вірші про матір та дітей, з свого великого творчого доробку.

Валерій Войцеховський декламував власний вірш «Реквієм».

Зоя Антонівна презентувала поетичну книгу Тетяни Іванчук «Там, де небо землю обняло» та ознайомила присутніх з її ліричними віршами. Цю збірку було подаровано бібліотеці.Немає коментарів:

Дописати коментар