24 травня, 2019

Історія родини – це частина історії України

Українська родина - величний, нездоланний, світлий храм скарбів живої душі народу, храм незбагненної краси його самобутньої творчості.

 21 травня у читальній залі ЦРБ ім. М. О. Некрасова відбувся вечір зустрічей з талановитими людьми, які докладають немало зусиль для збереження сімейних цінностей та традицій.

 На зустріч з учасниками заходу була запрошена Наталія Подольська. Вона провела презентацію виставки картин В'ячеслава Васильєва "На межі реальності", який, на жаль, не встиг ознайомити людей зі своєю творчістю. Для Наталії В'ячеслав був близькою та коханою людиною. Він завжди  підтримував і оберігав її , створював сприятливі умови для їх сімейного життя. Після втрати найдорожчої людини вона зобов'язала себе донести до людей  талановиті роботи художника-самородка. 
 

В'ячеслав народився 8 квітня 1960 року в с. Бегляр Ферганській області Узбецької РСР в родині службовців. У 1962 сім'я переїхала в Ташкент, де в 1967 році В'ячеслав пішов до школи.
У 1969 сім'я прибуває до Києва, де В'ячеслав успішно закінчує 8 класів середньої школи і вступає до Річкового училища м. Києва. Закінчивши з відзнакою училище, вступає до Васильківського авіаційно-технічного училища. Після закінчення отримав розподіл на військову службу до Німеччини. Прослуживши два роки (1984), В'ячеслав стає курсантом Військово-повітряної академії ім. Жуковського у Москві. Успішно закінчивши академію, залишається працювати у Москві.
У 2000 році В'ячеслав виходить у відставку в званні полковника і повертається до Києва. 

 Всебічні таланти В'ячеслава проявлялися в юності, але в повній мірі вони розкрилися після виходу на пенсію. З'явився час для творчості: написання картин, створення скульптур, співу, аніматорства. 
Пані Наталія провела невеличку екскурсію та розкрила зміст кожної із робіт художника. Вона також розповіла і про свою участь у створенні картин.

За своє коротке життя В'ячеслав написав понад 30 картин.Першу свою роботу «Будинок на березі річки» він присвятив своїй матері.Остання його робота «Всесвіт - задум Творця» була незавершена. За тиждень до відходу з життя (12 жовтня 2016) він зобразив на ній свій портрет і склеп, поруч з яким він похований. Протягом багатьох років сім’я психологів Тарасових співпрацює з бібліотеками Голосіївського району. Вони беруть активну участь у заходах. Олександр і Лариса вже стали добрими друзями та порадниками не тільки для бібліотекарів, а й читачів. 

 Олександр Тарасов – психолог, віце-президент благодійного культурно-просвітницького фонду «За Покликом Серця». Його дружина Лариса також психолог, але перш за все вона щаслива мати чотирьох дорослих дітей. Вони розповіли присутнім цікаві факти із свого сімейного життя, а також через які найрозповсюдженіші психологічні проблеми проходять сучасні родини і як виховувати щасливих дітей. Вони підкреслюють, що здорова психологічна атмосфера у родині вкрай важлива для усіх її членів. Наслідуючи тактику і поведінку батьків, дитина у майбутньому вибудовуватиме власне сімейне життя.Олександр супроводжував  розповідь виконанням власних пісень та інших авторів. Вперше до бібліотеки була запрошена психолог, арт-терапевт, актриса плейбек-театру Наталія Вольф. Вона із жвавістю провела гру-асоціацію за допомогою спектрокарт. Всі бажаючі з цікавістю взяли участь. 

Захід проходив в теплій, затишній, дружній атмосфері та залишив приємні враження в кожного з учасників.

Фото на згадку


Немає коментарів:

Дописати коментар