21 вересня, 2017

Ювілейний вечір Андрія Дмитрука


19 вересня у ЦРБ ім. М. О. Некрасова відбувся ювілейний творчий вечір з нагоди 70-річчя Андрія Всеволодовича Дмитрука, відомого письменника-фантаста, сценариста, кінодокументаліста, громадського діяча, члена Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки письменників України.

До свята було оформлено книжкову виставку «Зоряний світ фантастики Андрія Дмитрука». Учасники заходу мали можливість не лише ознайомитися з творами письменника, а безпосередньо поспілкуватися з ним.
Привітати ювіляра завітали дирекція та співробітники ЦБС Голосіївського району, друзі,
 читачі бібліотеки.

Відкрила захід Логвиненко Зоя Антонівна - бібліотекар по зв'язкам з громадськістю Голосіївської ЦБС .
Вона підкреслила, що для співробітників та користувачів ЦБС Голосіївського району Андрій Всеволодович є незмінним ведучим інтелектуального лекторію, кінолекторію, цікавих зустрічей, автором презентацій своїх книг та журналів.Директор ЦБС Голосіївського району Станіславчук Галина Петрівна щиро привітала Андрія Всеволодовича і вручила йому подяки від Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини і від ЦБС Голосіївського району за багаторічну співпрацю.


Теплі привітання від завідуючої бібліотеки №15 для дітей Дубенюк Алли Іванівни.Приємною несподіванкою для всіх присутніх була поява Цимбал Тетяни Василівни, відомого диктора і ведучої програм українського телебачення, народної артистки України, яка товаришує з ювіляром з дитинства.

Приєднався до всіх поздоровлень історик Найман Олександр Якович.Про творчий шлях Андрія Всеволодовича дуже цікаво розповів   історик Фінько Антон Євгенович.


Присутні переглянули документальні фільми автора
«Легенда Китай-гори» та «Таємниче місто Гелон».Вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, учасники заходу
отримали багато яскравих вражень.
Фото на згадку.


Немає коментарів:

Дописати коментар