27 жовтня, 2017

Презентація проекту "Славетні епохи України"

25 жовтня ЦРБ ім. М. О. Некрасова для учнів Київського регіонального вищого професійного училища будівництва організувала презентацію проекту "Славетні епохи України", автором та арт-директором якого є Гліб Гржибовський - громадський діяч, художник, дизайнер, керівник творчого центру
 «ім. Олексія Дурмасенка ГГ-Корчуватий-Арт».


Захід провели в актовій залі КРВПУБ.До початку презентації працівники бібліотеки ознайомили викладачів та учнів з програмою заходу та розповсюджували буклети.
Відкрила захід заступник директора з виховної роботи КРВПУБ
 Оксана Шевлякова. 


Після виконання Гімну України, вшанували пам’ять хвилиною мовчання всіх борців за свободу та незалежність нашої держави.
Автор, Гліб Гржибовський розповів присутнім про мету свого проекту: «донести молодому поколінню та суспільству в цілому могутність нашого древнього народу та міць нації, яка за всі віки існування незважаючи на знищення та приниження не зігнулася, а навпаки починає відтворення великої Історичної Державності у Східній Європі…»З щирою та відвертою промовою звернувся до молоді ветеран АТО Олександр Дорошенко.Аспірант науково-дослідного інституту Українознавства, історик, дослідник Сергій Ільчишин зробив історичний екскурс в різні епохи становлення державності України, яскраво представив видатних національних особистостей та Героїв України.Завершився захід музично-поетичним виступом гостей.

Письменниця Олена Омельченко натхненно прочитала свій вірш «В степу донецькім» з власної збірки «Душевна скарбниця».Емоційно, піднесено прозвучала пісня «Герої не вмирають» у виконанні Ярослава Маланчука.


Обговорення після заходу хвилюючих питань, обмін думками.
Фото на згадкуНемає коментарів:

Дописати коментар