28 січня, 2019

День Героїв Вітчизни

До Дня пам’яті Героїв Крут у ЦРБ ім. М. О. Некрасова відбулась патріотична година «Тернистими шляхами в ім'я держави».

Бібліотекар Н. В. Романюк звернулася до молоді з бліцопитуванням, що за день відзначаємо 29 січня.


На зустріч з учнями КРВПУБ (групи №204 і №308) був запрошений  керівник Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» Юрій Чорнота.
 Юрій -  справжній патріот своєї Вітчизни, пройшов шлях від рядового сокільця до керівника Організації. Він - учасник Революції Гідності, після якої відправився добровольцем на фронт, щоб зі зброєю в руках відстоювати Незалежність України від російського агресора. 
 Юрій не тільки детально змалював картину бою під Крутами і передав настрій юних захисників Української Народної Республіки, а й провів історичну паралель між подіями того часу та нинішнього. Показав хлопцям різницю між гвинтівкою крутян та сучасною зброєю. Він підкреслив, що український визвольний рух триває, а наша молодь не повинна бути байдужою та слабкою, а повинна гартувати дух, загартовувати волю, здобувати військову науку, щоб вміти захистити свою родину, свою батьківщину.


Сокільці запропонували учням взяти  участь у соціологічному опитуванні. 

Всіх присутніх запросили на реконструкцію бою за завод "Арсенал",
 яка відбудеться 27 січня на Арсенальній площі.
Взагалі користувачі нашої бібліотеки  протягом тижня мали змогу ознайомитися з банером-запрошенням на реконструкцію. Фото на згадку

До цієї дати у читальній залі представлена книжково-ілюстративна виставка
  "Герої Крут - наша слава, наша історія". День, коли під Крутами відбувся бій з російсько-більшовицькою ордою, назавжди залишиться в пам'яті українського народу як символ нескореного духу нації та юнацького самозречення. 

Немає коментарів:

Дописати коментар