13 квітня, 2021

Чималий внесок у світовий технічний прогрес зробили українці. 
Серед них багато видатних винахідників, якими варто пишатися. Завдяки ним на українській землі народжувалися та втілювалися в життя геніальні ідеї й новітні технології. 

Чергова новинка від Українського інституту книги – книга Андрія Харука «Зроблено в Україні» розповідає про досягнення вітчизняних конструкторів у чотирьох стихіях: на суші, на морі, в повітрі, та в космосі – від перших паротягів, тракторів, танків, пароплавів до штучних супутників Землі та відомих у всьому світі літаків. Ця книга – невелика данина пошани конструкторам та винахідникам.


                         
   
Появу перших потягів, тракторів, танків розвиток автомобільної техніки розкрито в розділі «Від потяга до «Оплоту»
                        
                     

У розділі «На морях і океанах», досліджено історію та розвиток суднобудування на території України

                       

Про становлення вітчизняної авіації розповідає розділ «В небі України»: «Антей», «Руслан», «Мрія» – ці літаки, створені в Києві і стали справжнім символом авіаційної промисловості України та здобули визнання у цілому світі.


Нарешті, четвертий розділ присвячено ракетно-космічній техніці. Українські конструктори створили цілу низку космічних ракет-носіїв, найвідоміші з яких «Циклон» і «Зеніт».
В Україні розроблялися й розробляються космічні апарати — штучні супутники Землі різноманітного призначення.Отже, ця книга – данина пошани конструкторам та винахідникам України.
#поповненняфондівбібліотекУІК
#программа_поповнення_бібліотечних_фондів
#уік

Немає коментарів:

Дописати коментар