27 лютого, 2013

В Інтернет-центрі ЦРБ ім.М.Некрасова відбулася координаційна рада ветеранів праці – науковцівВ Інтернет-центрі ЦРБ ім.М.Некрасова відбулася координаційна рада ветеранів праці – науковців. Ініціатором зустрічі став Коновалов Олексій Андрійович – вчений, доцент, який навіть на пенсії переймається долею української науки. Він має багато статей з екології та безпеки життєдіяльності.

У роботі ради взяли участь: Герасимчук Анатолій Васильович – генетик, біолог; Гавриш Віталій Федорович – у минулому військовий.

Цікаві форми роботи з людьми старшого покоління запропонувала Вдовенко Надія Василівна – кандидат хімічних наук, у минулому старший науковий співробітник. Це може бути науковий лекторій, у роботі якого візьмуть участь видатні вчені. Також важливо доводити до широких кіл громадськості інформацію про новітні досягнення світової науки.

Головний бібліотекар з питань масової роботи Логвиненко Зоя Антонівна надала можливість відвідувачам ознайомитись з новими надходженнями та літературою з правових питань, яка може бути корисною для людей похилого віку.

Немає коментарів:

Дописати коментар