17 червня, 2016

Святкуємо ювілей "Героя нашого часу"

15 червня ЦРБ ім. М. О. Некрасова організувала і провела вечір-пошани
великого друга нашої бібліотеки Шанаєва Жоржа Івановича.
В цей день йому виповнилося 80 років.

Жорж Іванович - відома людина Голосієва і нашого міста. За фахом він – водолаз, пенсіонер «За особливі заслуги перед Україною», лауреат Державної премії СРСР в галузі науки і техніки, «Винахідник СРСР», учасник ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС – виконував відповідальні роботи в 1986 році при споруджені «Саркофагу» над зруйнованим четвертим блоком ЧАЕС, за що нагороджений орденами за відвагу та мужність.

В 2000 році Жорж Іванович створив і очолює першу в Україні студію-галерею творчості інвалідів «Ми духом не зламні», колективу якого у 2009 році присвоєно високе звання «Народний аматорський колектив». Свій унікальний лаконічний стиль графіки художник-аматор Ж. Шанаєв називає «Стиль петрогліфів». На рахунку художника більше 100 персональних виставок. Він лауреат і дипломант Всеукраїнських і міжнародних виставок, мистецьких конкурсів. Жорж Іванович є ініціатор видання «Нартіада», ілюстратор багатьох книг…


Про життєвий та творчий шлях можна дізнатися з виставки-присвяти «Герой нашого часу».Відкрила свято директор ЦБС Голосіївського району Станіславчук Галина Петрівна. Вона привітала ювіляра і вручила йому грамоти від Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини та від ЦБС Голосіївського району за багаторічну співпрацю.Привітати ювіляра прийшло багато гостей.З концертною програмою виступив ансамбль "Зоряниця" під керівництвом Дехтяренко К. М.


Немає коментарів:

Дописати коментар