01 листопада, 2018

До 100-річчя подій Української революції


31 жовтня ЦРБ ім. М. О. Некрасова запросила учнів 1-го курсу Київського регіонального вищого професійного училища будівництва до "Музею совє́тської окупа́ції Украї́ни", де вони ознайомилися з експозицією "Народна війна"( указ Президента України "Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років").

Експозиція "Народна війна" виникла у 2010 році. Вона покликана розповісти про селянсько-козацькі повстання в Україні в 1917-1932 рр. - про майже забуту сторінку опору селян більшовизму, та про злочини ЧК-ОГПУ цього періоду.


Студент 3-го курсу історичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка
 Володимир Грицаченко провів цікаву і змістовну екскурсію на цю тему.В актовому залі учні переглянули фільм "Гайдамака""Гайдамака" - український короткометражний фільм молодого українського режисера Романа Синчука. Це екранізація оповідання Валер’яна Підмогильного за сценарієм Леоніда Череватенка. Це перший фільм трилогії, яка розповідає про громадянську війну в Україні початку ХХ століття. Фільм - про долю двох юнаків, котрі вступили добровольцями до загону боронити Україну і майже одразу втрапили до червоних у полон. Про вірність ідеалам, і безпринципність.Немає коментарів:

Дописати коментар