02 квітня, 2015

До Міжнародного дня дитячої книги

Починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги
 2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Христіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.До цієї дати, 28 березня, на абонементі нашої бібліотеки було оформлено
книжково-ілюстративну виставку «Що читали наші мами, що читали наші тата?». Книжки з виставки ми пропонуємо нашим юним читачам.Уявити собі дитинство без казок неможливо. Усі діти люблять українські народні казки, казки і міфи народів світуЗахоплюючі мандрівки і пригоди можна здійснити разом з героями таких книжок: «Тореадори з Васюківки»   В. Нестайка, «Пригоди Незнайки та його друзів»
М. Носова, «Пригоди капітана Врунгеля»
А. Некрасова, «Пригоди Тома Сойєра»
М. Твена, «Пригоди барона Мюнхаузена»   Р. Распе…2 квітня логічним продовженням розкриття даної теми, стала виставка «Славетний датський казкар», присвячена 210-річчю від дня народження геніального письменника-казкаря Ганса Христіана Андерсена.
Чудові казки письменника стали справжнім подарунком для дітей усього світу, але є багато дорослих, які перечитують їх знову і відкривають для себе нові відтінки і грані.
Казки Г.-К. Андерсена справляють надзвичайно велике враження на всі категорії читачів.Не всім відомо, що перу видатного письменника також належать романи, п'єси, вірші, дорожні нариси. 

Роман Г.-К. Андерсена «Всего лишь скрипач» зацікавив дорослих читачів. Ознайомитися з життєвим і творчим шляхом Великого Казкаря можна з творів літературознавців Л. Брауде і Б. Грьонбека.