24 квітня, 2015

Бібліотечний день на V Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»

УБА та публічні бібліотеки Києва були запрошені на V Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Цього року участь у заході взяли відділ мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, бібліотеки Голосіївського та Дніпровського районів міста Києва, МСМБ «Молода гвардія»
23 квітня з 11.00 до 13.00 у межах Книжкового Арсеналу (зал Art Lab) бібліотеки ЦБС Голосіївського району (організатор: Центральна районна бібліотека імені М.О. Некрасова) презентували свої найцікавіші проекти: інформаційно-краєзнавчий web-проект «Голосієво – наш дім»; культурно-просвітницькі проекти «Закладинка в улюблену книжку» і «Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев, 1876». Були також представлені: міні-виставка бібліографічних покажчиків та рекламної продукції ЦБС; колекція екслібрісів Георгія Сергєєва; виставки закладинок та зразки вишитих виробів. Проводились майстер-класи для дітей та дорослих з народної вишивки і створенню закладинки у книжку.
Захід відкрила мультимедійною презентацією про роботу бібліотек системи директор ЦБС Голосіївського району Станіславчук Г. П.


В презентації взяли участь користувачі та творчі партнери бібліотек – дитячий фольклорний ансамбль «Цвітень», створений при Національному заслуженому академічному народному хорі України імені
Г. Верьовки.Вони презентували фольклорні видання та аудио-диски колективу «Колискові», «Веснянки», «Грайлик».
Провідний бібліотекар Кобилко Й. Л. презентував інформаційно-краєзнавчий віртуальний проект «Голосієво – наш дім» та сайт ЦБС. Присутні зацікавилися й дуже охоче брали рекламну продукцію та бібліографічні покажчики ЦРБ ім. М. О. Некрасова.


Працівник ЦРБ ім. М. О. Некрасова Серебреннікова Т. І. представила культурно-просвітницькі проекти «Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О. П. Косачева, Киев, 1876» та «Закладинка в улюблену книжку». Партнером проектів є журнал «Всё о рукоделии», представники якого взяли участь у заходах.

Сергєєв Георгій Олександрович український графік, живописець, майстер мініатюрної графіки, є активним користувачем і творчим партнером бібліотеки. Він представив на заході колекцію екслібрисів, що надзвичайно зацікавила творчу молодь. У художньому доробку майстра – екслібриси, портрети, пейзажі, натюрморти, вітальні листівки. У вітринному просторі бібліотеки «Деміївська» представлена виставка творчого доробку майстра.
Бібліотекарі ЦБС взяли участь у презентації «Трансформація інтелектуального простору, або Як додати бібліотекам трошки життя», організатором якої є громадська активістка М. Крючок за сприяння УБА. Презентацію відкрила виконавчий директор Української бібліотечної асоціації, кандидат історичних наук  Я. Сошинська.Дякуємо всім учасникам і користувачам наших бібліотек за участь у програмі УБА у рамках
V Міжнародного фестивалю
«Книжковий Арсенал»!!!