12 грудня, 2018

Я маю право!

12 грудня для учнів групи № 10 КРВПУБ відбувся перегляд
  навчальних фільмів "Знаю! Дію! Захищаю!":


1. "Злочини неповнолітніх: що їх провокує та чи варто за це карати."
Підліткова агресія. Часом вона знаходить вихід через банальні суперечки із однолітками, а часом підштовхує неповнолітніх до злочинів, які навіть дорослих вражають своєю жорстокістю.
2. "Твоє право. Відповідальність за булінг."
 Булінг – англомовне слово, яке ще 10 років тому мало хто знав. А сьогодні Україна посідає 9 місце з-поміж 42 досліджених країн за кількістю випадків булінгу серед 15-річних підлітків. Як вберегти дитину, хто несе відповідальність за таке правопорушення та яке покарання чекає на неповнолітнього кривдника і його батьків?"
3. "Домашнє насильство." 
 У цьому фільмі пояснюється, що потрібно робити та куди звертатися жертвам домашнього насильства.

Ознайомлення учнів з правопросвітницьким проектом "Я МАЮ ПРАВО​!", інформація про який знаходиться на сайті ЦБС Голосіївського району.


1 коментар:

  1. ВСЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ ЗАВДАННЯ НА ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ МОЮ КРЕДИТУ З ЛЕГІТОВОЇ І КОРІБНОЇ КОМПАНІЇ Мене звуть Керстін Ліс, я шукав кредит, щоб погасити свої борги, всі, кого я зустрів, шахраювали і брали гроші, поки нарешті не зустріли пана, Бенджаміна Брейль Лі Він міг дати мені позику в розмірі 450 000,00 R. Він також допоміг деяким моїм колегам. Я сьогодні говорю як найщасливіша людина у всьому світі, і я сказав собі, що будь-який позикодавець, який рятує мою родину від нашого бідного становища, я скажу ім'я всьому широкому світові, і я так радий сказати, що моя родина повертається назавжди, тому що мені була потрібна позика, щоб почати своє життя на всьому протязі, оскільки я єдина мама з 3 дітьми, і весь світ здавався, що він висить на мені, поки я не мав на увазі, що Бог послав позикодавця, який змінив моє життя і що в моїй родині, БОГ, що побоюється кредитора, містер, Бенджамін, він був Спаситель БОГ, посланий рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це стане неможливим, поки я не отримаю позику, і запросив його до своєї сім'ї -Усім учаснику, від якого він не відмовився, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, звернутися до пана Бенджаміна Брейля Лі електронною поштою за адресою (lfdsloans@outlook.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним кредитором I коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість у відношенні до мене, але я вважаю, що я повинен поділитися цим питанням з усіма вами, щоб звільнити себе від шахраїв, будьте обачливими, як вдавачі та зв’яжіться з правою кредитною компанією. com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

    ВідповістиВидалити