28 грудня, 2019

Читачі - наш скарб!: (90 років від дня заснування бібліотеки)

У цьому році Центральна районна бібліотека ім. М.О. Некрасова відзначає свій
90-літній Ювілей від дня заснування!
Багато заходів упродовж року було присвячено цій даті.

 

Але у передсвяткові дні ми зібрались у теплому колі однодумців, щоб привітати наших користувачів та партнерів - найбільшим скарбом бібліотеки!Багато читачів бібліотеки мають читацький стаж від 20 до 50 років і навіть більше!
 Дирекція ЦБС Голосіївського району щиро привітала когорту найвірніших читачів. Заступник директора Ольга Іванівна Тюпишева вручила подяки за вірність бібліотечним традиціям та популяризацію читання найкращим користувачам голосіївської громади: Лакомовій С.І, Утвенко Л.К., Шаповалюк П.П., Корченській Л.А., Порхун Н.В., Пясецькому Г.В., Коваленко О.П., Нікітіній В.М.
 
За активну громадянську позиція, вагомий вклад в патріотичне виховання молоді та багаторічну творчу співпрацю відзначили наших партнерів: Шанаєва Ж.І., вченого, художника-графіка, члена НСХУ;  сім'ю Тарасових, засновників БФ "За покликом серця"; Василенко В.О., викладача з охорони праці КТЕК; Дурмасенка О.Л., громадського діяча, голову ГО "Славетні епохи України"; Баранову Л.П., завідувачку бібліотеки КРВПУБ.

Привітати з Ювілеєм колектив бібліотеки та користувачів прийшли учасники аматорського вокального ансамблю "Віват" під керівництвом Тетяни Козловської, який представила редактор Зоя Антонівна Логвиненко.
Про читання і бібліотеки багато сказано мудрих слів, але вони завжди на часі,
 так як і самі бібліотеки. Вони - вічні! 

Запрошуємо до нашої бібліотеки - оази читання та спілкування!

«Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги» (К. Паустовський)

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі» (В. Сухомлинський)


Немає коментарів:

Дописати коментар