04 червня, 2020

День Святої Трійці

День Святої Трійці - це одне з основних свят у християнстві. Він був встановлений на честь зішестя Святого Духа на апостолів і Діву Марію. Назва свята означає єдність Святого Духа, Бога-отця і Бога-сина. Вважається, що Святий Дух зійшов у вигляді вогненних язиків. Вогонь означав здатність і силу спалювати гріхи, очищати, освячувати і зігрівати людську душу. У цей момент в Єрусалимі було багато віруючих. До них вийшли апостоли і почали читати проповіді на багатьох мовах. Проповіді подіяли на слухачів і багато з них запитували у апостолів, що їм робити. На що отримали відповідь від Петра: потрібно покаятися і хреститися для прощення гріхів в ім'я Ісуса Христа.
У цей день прийнято вважати, що людська душа під дією Божої благодаті розквітає плодами чеснот. Цьогоріч Трійця випадає на неділю, 7 червня.

Запрошуємо до віртуальних відвідин храмів

 Голосіївського району, де відзначається це свято


детальніше>>>детальніше>>>

детальніше>>>


м.Київ, вул. Байкова, 6

детальніше>>>


детальніше>>>детальніше>>>


Храм на честь Ікони Божої Матері «Економісса»

м.Київ, вул. Ракетна, 8

детальніше>>>

Храм Трьох Святителів

детальніше>>>
Храм Різдва Христового 
(Конча-Заспа)
вул. Генерала Матикіна

детальніше>>>

Помісна Церква Християн Віри Євангельської «Філадельфія»У бібліотеках ЦБС Голосіївського району є багато друкованої інформації про історію, звичаї та обряди великого християнського свята ТРІЙЦЯ.

Немає коментарів:

Дописати коментар