26 лютого, 2021

Лесі Українці - 150 років.

   У 150-ту річницю від дня народження Лесі Українки відбулися урочистості біля пам’ятника Лесі на бульварі її імені за участю відомих письменників, громадських діячів та ін.
   Вшанувати пам'ять видатної доньки України, жінки, яка стала символом нашої Батьківщини, втіленням її незалежності, самобутності та надій, прийшли і співробітники нашої бібліотеки.


  Захід було організовано Київським товариством "Просвіта" імені Тараса Шевченка з яким наша бібліотека співпрацює багато років.  Розпочалися урочистості виконанням гімну України.


   Промовці відзначили, що Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

 Лунали пісні на вірші Лесі Українки у виконанні етнографічного хору "Гомін"


та хору "Просвіта". 
 
 
 
 
Фото на згадку.

   Цей захід є яскравим прикладом вшанування великої Лесі Українки, 
яка й сьогодні надихає людей змінювати Україну на краще.

1 коментар:

  1. З великим задоволенням прочитала Ваш пост. Щиро дякую завідувачу відділу ЦРБ ім. М.О. Некрасова Галині Борисенко та заступнику директора ЦРБ ім. М.О. Некрасова Миколі Плужнику за співпрацю із Київською міською "Просвітою". Все буде Україна!

    ВідповістиВидалити